Ta strona korzysta z plików cookie. Musisz zaakceptować zgodę na ich używanie klikając tutaj

Gdzie uzyskać hasła do zakodowanych bezpłatnych lekcji na blogu TP?

Kwiecień 19, 2012 · Autor wpisu: Renata Świgońska · 6 komentarze
Tematyka: lekcje bezpłatnego szkolenia on-line 

Dostaję wiele e-maili z prośbą o podanie haseł do zakodowanych sekcji na blogu, które są przeznaczone tylko dla uczestników bezpłatnego szkolenia.

Aby uzyskać dostęp do zakodowanych nagrań wideo, zapisz się na BEZPŁATNE SZKOLENIE ON-LINE. Tylko w ten sposób uzyskasz dostęp do bezpłatnych nagrań, wartościowych komentarzy oraz moich odpowiedzi na pytania czytelników.  HASŁA do lekcji 1, 2, 3 oraz bezpłatny e-book znajdują się w e-mailu, który dostaniesz po zapisaniu się na bezpłatne szkolenie.

Jeżeli zarejestrowałeś się już na bezpłatne szkolenie,  ale zapomniałeś swojego hasła, skontaktuj się ze mną za pomocą zakładki KONTAKT.

Komentarze

  Fajnie, że potrafisz tak asertywnie i wprost napisać o tym, gdzie są granice Twojego bezpłatnego zaangażowania :)

  Zawsze się zastanawiałem, sam prowadząc bloga, jak przekazać czytelnikom, że jest granica, po przekroczeniu której muszą spodziewać się, że nie odpowiem na ich pytanie bez wcześniejszej zapłaty. Nie ma tygodnia kiedy nie otrzymałbym jakieś prośby o poradę prawną, czasami wymagającą szukania i wielu rozważań, a w zamian ludzie oczekują, że “dobre słowo” mi wystarczy :) Za coś trzeba utrzymać rodzinę :)

 1. Katarzyna wt 2nd, lip 2013 19:11
 2. Chciałabym złożyć moje podziękowanie za tak piękny przejaw altruizmu, jakim jest prowadzenie przez Panią tej strony. Jest ona niezwykle bogatym źródłem kompetentnej wiedzy i wskazówek dla wszystkich zainteresowanych tematyką Pani bloga.

  Niestety, w moim przypadku pojawił się problem techniczny: chciałabym ponownie zapisać się na bezpłatne szkolenie, ponieważ nie otrzymałam żadnej odpowiedzi ani materiałów, ale link przenoszący na stronę rejestracji nie działa, wyświetla się błąd. Byłabym wdzięczna za możliwość rejestracji, bardzo zależy mi na tym kursie.

  Pozdrawiam serdecznie i łączę wyrazy szacunku.

 3. Renata Świgońska wt 2nd, lip 2013 20:07
 4. @Katarzyna
  Z przyczyn technicznych chwilowo nie ma zapisów na bezpłatne szkolenie. Osoby, które chcą uzyskać hasła do lekcji 1,2, 3 i bezpłatnego e-booka proszę o kontakt e-mailowy bezpośrednio przez zakładkę Kontakt na blogu.

 5. Magdalena nie 14th, lip 2013 13:54
 6. Witam,
  moje pytanie:
  Zyje juz od 6 lat w niemczech i jak wiadomo matura jest tam nie obowiazkowa wiec nigdy sieo nia nie staralam tak jak i o studia. Jestem po kilku kursach ezyka niemieckiego. Narazie posiadam Certyfikat B1 i 2. Za niedlugo bed robic C 1 i 2. Czy po tych kursach z certyfikatem tez moge starac sie o egzamin na tlumacza przysieglego, czy musze isc pierwsze na studia..? Prosze o pomoc.
  Z gory Dziekuje

 7. Renata Świgońska śr 17th, lip 2013 12:56
 8. @Magdalena
  Na pytania czytelników odpowiadam na Forum KTP
  https://www.tlumaczeniaprawnicze.com.pl/2013/03/21/forumktp-pl-to-nowy-adres-naszego-form/

 9. Renata Swigonska czw 1st, sie 2013 16:39
 10. Już można się zapisać na bezpłatne szkolenie. Osoby, które chcą uzyskać hasła do lekcji 1,2, 3 i bezpłatnego e-booka, proszę o uzupełnienie formularza zapisu. Formularz zapisu znajduję się TUTAJ.

Zostaw swój komentarz...

Zasubskrybuj mój newsletter!