Ta strona korzysta z plików cookie. Musisz zaakceptować zgodę na ich używanie klikając tutaj

Prawa autorskie

 

Osoby, chcące umieścić tekst, który znajduje się u mnie na blogu w swoim serwisie internetowym, na swojej stronie, informuję, że mogą to zrobić nieodpłatnie.

Wszystkie teksty  opublikowane na tym blogu (nazywane dalej: „Utworami”) objęte są licencją Creative Commons Uznanie autorstwa – Bez utworów zależnych 3.0 Polska. Aby zapoznać się z tekstem prawnym pełnej  licencji kliknij tutaj.

Na kopiowanie, rozpowszechnianie, odtwarzanie i wykonywanie Utworów zezwalam jedynie pod warunkiem uznania autorstwa. Poza tym każda kopia Utworu  musi być w widoczny sposób opatrzona:

  • imieniem i nazwiskiem autora,
  • oświadczeniem o treści: „Tekst ten pochodzi z bloga o tłumaczeniu prawniczym i sądowym Kancelarii Prawnej Renata Świgońska – https://www.tlumaczeniaprawnicze.com.pl

W przypadku publikacji  artykułu w gazecie tradycyjnej, w nagłówku oraz stopce artykułu należy umieścić następującą informację:

Autor: [wpisać imię i nazwisko autora tekstu opublikowanego na blogu] – Blog o tłumaczeniu prawniczym i sądowym Kancelarii Prawnej Renata Świgońska. Więcej artykułów na www.TlumaczeniaPrawnicze.com.pl

Poza tym chciałabym, ale nie jest to warunek bezwzględny, aby do każdej kopii Utworu dołączyć  logotyp bloga o tłumaczeniu prawniczym i sądowym. Tutaj do pobrania logotyp w formacie: JPEG, PDF, GIF]

Zastrzegam jednocześnie, że nie udzielam licencji na logotyp bloga, kod źródłowy (w szczególności XHTML oraz CSS) oraz wszystkie utwory na blogu inne niż teksty. Do wszystkich wymienionych utworów zastrzegam wszelkie prawa autorskie.

 

 

 

(Visited 361 times, 1 visits today)