Ta strona korzysta z plików cookie. Musisz zaakceptować zgodę na ich używanie klikając tutaj

Forum dla Kandydatów i Tłumaczy Przysięgłych

Październik 4, 2012 · Autor wpisu: Renata Świgońska · 5 komentarze
Tematyka: dla studentów, egzamin pisemny 

Im dłużej czytam Pani bloga, tym bardziej nie mogę wyjść z podziwu (czy raczej swoistego poczucia niedowierzania), że taki blog powstał – blog będący SKARBNICĄ cennych wskazówek dla osób, które chcą przystąpić do egzaminu. To bodajże jedyny naprawdę przydatny “złodziej mojego czasu”. Odkryłam go wczoraj i wprost nie mogę się od niego oderwać. Mam tylko ogromną nadzieję, że jak w najbardziej poczytnych seriach powieściowych będą powstawać kolejne części. Jestem aktualnie na styczniu 2012 i już się boję, co to będzie jak “dojadę” do września.

W tak obszerny sposób chciałam tylko powiedzieć – dziękuję!

Pięknie dziękuję za miłe słowa. To zawsze cieszy i mobilizuje do pracy :) .

Skoro jest Pani ‘fanem’ mojego bloga, to myślę, że ucieszy Panią także mój nowy projekt INTERNETOWEGO FORUM DLA KANDYDATÓW I TŁUMACZY PRZYSIĘGŁYCH. Forum to postanowiłam zbudować  głównie dla kandydatów  na tłumacza przysięgłego i tych przysięgłych, którzy aktywnie wykonują swój zawód. Od osób tych otrzymuje wiele pytań z prośbą o pomoc i wsparcie.  Z myślą o nich właśnie zbudowałam PLATFORMĘ WYMIANY WIEDZY, na której czytelnicy bloga mogą się aktywnie wspierać podczas swoich przygotowań do egzaminu oraz wykonywania zawodu (wykonywania zleceń zarówno na rzecz sądów, jak i osób prywatnych).

Uwaga! Uczestnicy Forum dostają także dostęp do wszystkich moich wcześniejszych, zakodowanych odpowiedzi na pytania czytelników, które opublikowałam na blogu we wrześniu (patrz VADEMECUM TP).

Komentarze

 1. Natalia pon 27th, kwi 2015 09:37
 2. Bardzo ciekawy pomysł z tym forum dla przyszłych tłumaczy. Miło, że ktoś myśli też o tych, którzy są dopiero na początku kariery tłumacza. Pozdrawiam! :)

 3. Malgorzata czw 6th, sie 2015 08:57
 4. Dzien dobry. Zastanawiam sie ktory slownik mam kupic do tlumaczen prawniczych polsko niemieckich. Prosze o podpowiedz.
  Dziekuje.

 5. lexi czw 13th, sie 2015 08:17
 6. Świetny pomył z tym forum. Na pewno przyda się każdemu, kto zapragnie wiązać swoją przyszłość z tłumaczeniami.

 7. Adnaq pon 1st, maj 2017 11:45
 8. Witam
  Bardzo dobre forum,byle tak dalej,na pewno będziemy zaglądać
  pozdrawiam:)

 9. mct czw 5th, kwi 2018 11:57
 10. Był to świetny pomysł. Zaglądam tutaj co jakiś czas. Bardzo lubię czytać nowe wpisy. Można zgłębić wiedzę i dowiedzieć się dużo przydatnych informacji.

Zostaw swój komentarz...

Zasubskrybuj mój newsletter!