Ta strona korzysta z plików cookie. Musisz zaakceptować zgodę na ich używanie klikając tutaj

Pomóż Karolinie!

lipiec 20, 2012 · Autor wpisu: · 1 komentarz
Tematyka: bez kategorii 

Dzisiaj piszę do Ciebie w bardzo nietypowej sprawie.

Ostatnio po mojej rodzinnej Dąbrowie Górniczej krąży apel o pomoc finansową dla Karoliny. Karolina ma 30 lat, w 2006 r. skończyła studia i rozpoczęła pracę w Urzędzie Miasta w Dąbrowie Górniczej. W maju zeszłego roku wykryto u niej guza w lewej półkuli mózgu. Niestety większość ośrodków w Polsce, gdzie był konsultowany ten przypadek, stwierdziło że operacja usunięcia guza, ze względu na jego newralgiczne położenie, nie jest możliwa i wiązałaby się ona z trwałym kalectwem, a nawet śmiercią Karoliny.

Niedawno jednak pojawiła się szansa na leczenie w klinice w Houston w USA. Po analizie dokumentacji medycznej, Karolina została zakwalifikowana na leczenie nieinwazyjną metodą genową, której koszt sięga kilkuset tysięcy złotych i wymaga pobytu oraz leczenia w USA. Ta kwota dla niej samej niestety jest nieosiągalna, dlatego zwraca się do wszystkich z prośbą o wsparcie.

Ostatnio sytuacja mocno się skomplikowała. Guz zaczął się rozrastać, powodując wodogłowie, które utrudnia przepływ płynu mózgowo-rdzeniowego. 9 lipca Karolina przeszła skomplikowaną operację neurochirurgiczną, przed nią długie tygodnie walki z chorobą.

Więcej o Karolinie i jej problemie można wyczytać na jej blogu oraz na oficjalnym blogu pomocowym Dla Kali. Możesz też obejrzeć najnowszy reportaż z TV Silesia (…)

Powyższy apel pochodzi z dzisiejszego wpisu na blogu mec. Błażeja Sarzalskiego, partnera merytorycznego mojego bloga. Właśnie przed momentem przeczytałam jego apel. Postanowiłam się dołączyć.

Wczoraj o 18.00 zamknęłam definitywnie na klucz listę uczestników mojego płatnego szkolenia on-line PRAWO UMÓW skierowanego wyłącznie do subskrybentów mojej listy mailngowej. Oferta szkolenia miała charakter terminowy i jednorazowy.

Już nigdy miałam nie udostępniać tego szkolenia subskrybentom mojej listy mailingowej, a co dopiero ‘szerokiej publiczności’. Ale jak pisałam już nie jeden raz na blogu, życie lubi zmieniać scenariusze.

Podobnie jak Błażej, chciałbym się przyłączyć do pomocy Karolinie. Dlatego po konsultacji z mec. Sarzalskim postanowiłam udostępnić moje szkolenie on-line z umów cywilnoprawnych wszystkim czytelnikom bloga. Całkowity dochód ze szkolenia, począwszy od dnia dzisiejszego do grudnia 2012, zostanie przekazany na koszty leczenia ciężko chorej Karoliny Dzienniak  jako darowizna.

Zapraszam także wszystkich, którzy chcą bezpośrednio wpłacać pieniądze dla Karoliny o dokonywanie wpłat na poniższe dane:

Fundacja Z Uśmiechem
ul. Paderewskiego 11/39
25-001 Kielce

Bank Zachodni WBK: 86 1090 2040 0000 0001 1113 9744
NR IBAN: PL 86 1090 2040 0000 0001 1113 9744
NR SWIFT: WBKPPLPP
Tytuł wpłaty (niezwykle istotny!): Karolina Dzienniak

 


(Visited 148 times, 1 visits today)

Komentarze