Ta strona korzysta z plików cookie. Musisz zaakceptować zgodę na ich używanie klikając tutaj

Informacja dla subskrybentów mojej listy mailingowej

sierpień 24, 2012 · Autor wpisu: · Zostaw komentarz
Tematyka: bez kategorii 

Informuję, że na chwilę obecną nie przyjmuję  zapisów na moją listę mailingową – poza bezpłatnym szkoleniem, gdzie korzystam z bezpłatnej wysyłki e-maili.

Do tej pory przy wysyłaniu specjalnych e-maili/newsletterów do subskrybentów mojej listy mailingowej korzystałam z usług płatnego dostawcy. Po półrocznej współpracy doszłam jednak do wniosku, że miesięczna opłata abonamentowa za wysyłkę e-maili do subskrybentów jest dla mnie za wysoka, zważywszy na fakt, że działalność związana z blogiem jest  dla mnie działalnością bardziej hobbistyczną.

Bardzo jednak zależy mi na bezpośrednim kontakcie z czytelnikami/subskrybentami mojej listy – wymiana e-maili i fantastyczny feedback jaki otrzymywałam przez ostatnie miesiące od subskrybentów utwierdzał mnie wielokrotnie w przekonaniu, że materiały, które im wysyłam oraz bezpłatne nagrania wideo związane z przekładem sądowym i praktycznymi aspektami wykonywania zawodu tłumacza przysięgłego stanowią dla nich dużą wartość.

Obecnie jestem w trakcie szukania nowego dostawcy (bezpłatnego lub niskobudżetowego). Myślę, że kwestie te zostaną rozwiązane w ciągu najbliższych dwóch tygodni. Proszę o cierpliwość. Jak tylko będzie możliwość dopisania się do listy, poinformuję o tym na blogu.

(Visited 21 times, 1 visits today)

Komentarze