Ta strona korzysta z plików cookie. Musisz zaakceptować zgodę na ich używanie klikając tutaj

Newsletter jest bezpłatny

styczeń 8, 2013 · Autor wpisu: · 3 komentarze
Tematyka: bez kategorii 

(…) w celu uniknięcia ewentualnych niespodzianek, o ile to możliwe chciałbym ustalić swój obecny status użytkownika i związane z tym koszty korzystania z bloga na tym etapie. Rozumiem, że w chwili obecnej posiadam status subskrybenta newslettera? Jakie koszty rodzi taki status?

Trochę zaskoczył mnie ten e-mail, ponieważ byłam pewna, że użytkownicy serwisu wiedzą, że SUBSKRYPCJA NEWSLETTERA jest BEZPŁATNA i nie rodzi żadnych dodatkowych kosztów. Czytelnik ma jednak rację zwracając uwagę na konieczność umieszczenia stosownej informacji o darmowym newsletterze na blogu, a więc:

1. Serwis TłumaczeniaPrawnicze.com.pl składa się:

a/ treści udostępnianych bezpłatnie na blogu oraz bezpłatnego newslettera. Użytkownicy, którzy zdecydują się na subskrypcję bloga otrzymują bezpłatny newsletter, którego subskrypcja nie jest związana z żadnymi kosztami.

b/ zasobów płatnego Forum KTP. Dostęp do odpowiedzi na pytania czytelników na płatnym Forum KTP można otrzymać wyłącznie po dokonaniu płatności miesięcznego abonamentu. Abonament można wykupić w momencie rejestracji na Forum KTP.

2. Zgodnie z art. 40 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych, zbiór danych NEWSLETTER został zgłoszony do rejestracji Generalnemu Inspektorowi Ochrony Danych Osobowych. Zbiór danych osobowych został zarejestrowany w rejestrze GIODO pod numerem 121785.

P.S. Przy okazji polecam zainteresowanym lekturę wypowiedzi kandydatów na tłumacza przysięgłego, które znajdują się właśnie na Forum KTP. Jest tam wiele rzeczy, o których na blogu ze zrozumiałych względów pisać nie będę, a które warto wiedzieć przed przystąpieniem do egzaminu.

(Visited 182 times, 1 visits today)

Komentarze