Ta strona korzysta z plików cookie. Musisz zaakceptować zgodę na ich używanie klikając tutaj

Jestem na pozycji nr 15 na 223 blogi po dwóch dniach głosowania!

styczeń 26, 2013 · Autor wpisu: · Zostaw komentarz
Tematyka: bez kategorii 

Po dwóch dniach glosowania w konkursie Blog Roku 2012 JESTEM NA PIĘTNASTEJ POZYCJI. Na 223 blogi!!! To wynik z piątku na sobotę 26 stycznia.

Jak wiecie do następnego etapu przechodzi tylko pierwsza dziesiątka. Dziękuję  Wam  za świetny początek… i walczymy dalej do czwartku, 31 stycznia, do godz. 12.00!

Kochani,  jest szansa, że dzięki Waszym głosom więcej osób dowie się o problemach związanych z wykonywaniem zawodu i samym egzaminem na tłumacza przysięgłego!  To ważne, bo mam wrażenie,  że nasza grupa zawodowa jest nie tylko zaniedbana, ale kompletnie niedostrzegana! Pomóżcie, czekam na Wasze głosy!

Aby zagłosować wyślij SMS na numer 7122,
w treści podając numer bloga.
Koszt SMS to 1,23 zł

Nr bloga to B00225

Uwaga! W numerze bloga znak 0 to cyfra 0. Pamiętaj także, aby nie wstawiać w SMS spacji.

W ramach Konkursu możliwe jest głosowanie wyłącznie poprzez wysłanie SMS-a z numerów należących do operatorów telefonicznych działających na terenie Polski: T-mobile, Plus, Orange i Play. P.S. Dochód z SMS zostanie przekazany na integracyjno-rehabilitacyjne obozy dla dzieci z ubogich rodzin i dzieci niepełnosprawnych.

P.S. Czekam na Wasze głosy oraz głosy wszystkich Waszych znajomych! Pamiętajcie, z jednego telefonu można wysłać tylko jednego SMS-a!

 

(Visited 71 times, 1 visits today)

Komentarze